Nemzetközi háttérrel, kizárólagos forgalmazási jogokkal rendelkező, professzionális hajápolási termékek forgalmazásával foglalkozó magyar disztribútor keres új Kollégákat következő pozíciókra országosan:

Területi kereskedelmi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése ,népszerűsítése
  • Partnerek túraszerű látogatása, kapcsolatépítés
  • Az oktató fodrászokkal szorosan együtt működve szalon bemutatók szervezése, lebonyolítása
  • Rendelések felvétele, leadása.
  • Promóciós és marketing aktivitások megvalósítása
  • A munkakör adminisztratív feladatainak ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő partnereinkkel
  • Új partnerek felkutatása, intenzív piacbővítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség, rugalmasság, és önállóság, ügyfélorientált személyiség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, word, power point, excel
  • Felelősségteljes és precíz munkavégzés
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élő kapcsolatrendszer
  • Angol nyelvismeret
  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Folyamatos képzés
  • Nemzetközi sales tréningek, fejlődési lehetőség
  • Vállalkozói vagy alkalmazotti munkaviszony megbeszélés szerint
  • Teljesítményarányos kiemelkedő jövedelem lehetőség
  • Értékesítési tréning szakmai fejlődési lehetőség
  • Cégautó megbeszélés szerint
  • Mobiltelefon üzleti és magán célra internettel
  • Költségtérítés

Egyéb információ az állásról:

    Forgalmazott márkáink:
    -Gold Professional Haircare
    -Framesi Professional
    -Ikoo

Munkavégzés helye:

    Magyarország, területi bontásban

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető