Területi képviselő (Zala, Veszprém, Fejér Megye területére)

Jelentkezéseket csak bérigény megjelölésével tudunk fogadni.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kiskereskedelmi és vendéglátóipari partnerek látogatása, rendelésfelvétel heti túrarendszerben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Magas szintű önszervező képesség és kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés (terhelhetőség)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai ismeretek
  • Italkereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítményarányos fizetés (cégautó, telefon)
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszútávú, stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Veszprém megye, Zala megye

Fényképes önéletrajzokat a "jelentkezem" gombra kattintva várunk, bérigény megjelölésével.