Z-Trade Hungary Kft.

Bővülő csapatunkba

Területi képviselő

munkatársat keresünk.

  • A cseh székhelyű Z-Trade egy nemzetközi forgalmazó cég, amely 1992-ben alapult majd 2011-ben lépett nemzetközi piacra.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek aktív keresése és szerzése a számára kijelölt területen
  • Ajánlatok készítése, új szerződések megkötése
  • Kapcsolatok ápolása és építése a megszerzett partnerekkel
  • Termékek bemutatása, eladók betanítása
  • Elsődleges, valamint másodlagos eladóhelyek kialakítása
  • Értékesítés adminisztratív támogatása
  • Piackutatás, jelentések, kimutatások és tervezetek készítése, valamint azok prezentálása
  • Döntést előkészítő anyagok készítése és prezentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztosság, határozottság és hitelesség
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség
  • Proaktív és önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Alapbér (br. 380.000 Ft) + negyedéves bónusz
  • A munkavégzéshez biztosított eszközök: autó, mobiltelefon, tablet
  • Rugalmas munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.