VESPER KFT (VESPER KFT.)
  • Cégünk 25 éves magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás. Prémium termékek értékesítéséhez keresünk munkatársakat a dunántúli régióba. Jó termék, jó csapat, jó munka. Állj közénk!

  • Területi képviselő

    Főbb feladatok, munkák:

      Meglévő ügyfelek látogatása, új ügyfelek felkeresése, termékek bemutatása, piackutatás, konkurencia figyelés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Felsőfokú végzettség, B tipusú jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      3 év területi képviselői szakmai tapasztalat , leinformálhatóság, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, értékesítési tapasztalat

    Amit kínálunk:

      4 NAPOS munkahét, autó, telefon, iPad, céges kirándulás

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Győr-Moson-Sopron megye, Somogy megye, Tolna megye, Veszprém megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

    fényképes önéletrajz