Te is úgy gondolod, hogy a Területi képviselő a vállalat szíve és arca és a siker fontos eleme? Képes vagy könnyedén kapcsolatot létesíteni az ügyfelekkel és hosszú távon gyarapítani az üzleti kapcsolatokat? Tehetséges értékesítő vagy, aki képes teljesíteni még a legigényesebb ügyfél kérését is?
Csatlakozz a Lyreco sikeres csapatához!

Területi képviselő -Vas megye

Elvárjuk, hogy

  • Szeress ügyfelekkel kommunikálni és képes legyél velük hosszú távú üzleti kapcsolatokat építeni.
  • Saját felelősségteljes munkavégzés jellemezzen.
  • Az új ügyfelek akvizíciója számodra kihívás legyen.
  • Egy olyan cégben akarj dolgozni, mely az európai piacon a legjobbak közé tartozik.
  • Be tudd osztani az idődet és céltudatos legyél.
  • Csapatjátékos legyél.
  • Rendelkezz vezetői engedéllyel.

Mik a feladatok?

  • A jelenlegi portfólióval való gondoskodás és fejlesztés a meghatározott területen belül.
  • Rendszeres kommunikáció és segítség az ügyfél elvárásai teljesítése során.
  • A havi értékesítési tervek teljesítése.
  • Rendszeres piacfigyelés és az új lehetőségek feltérképezése.
  • Termékskálában és szolgáltatásokban való orientáció
  • Kimagasló lendület és akarat a munkában, hogy egy sikeres csapat tagjává válj.

Mi az, amit cserében tudunk adni?

  • Motiváló és versenyképes fizetés, beleértve a rendszeres bónuszokat.
  • Remek csapat és kölcsönös támogatás.
  • Belső motivációs programok, például a legsikeresebb értékesítők számára utazás egzotikus-luxus úti célokkal.
  • Karrier előrelépési lehetőségek egy nemzetközi vállalatban.
  • Szakmai és személyiségi fejlődési lehetőség hála a Lyreco oktatási programjainak.
  • Szolgálati gépjármű magánhasználatra illetve egyéb munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, táblagép, internet-hozzáférés).

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Vas megye

Amennyiben a fent említett sorokban megtaláltad elképzeléseid és szerinted Te vagy az a jelentkező akit keresünk, akkor küldd el nekünk szakmai fényképes önéletrajzodat és néhány mondatot magadról.