Water, Energy & Maintenance Solutions

Az NCH minőségi ipari karbantartó termékek és szolgáltatások vezető szállítója 100 év tapasztalattal. Személyre szabott karbantartási megoldásokat kínálunk Partnereinknek a világ több mint 60 országában.

Cégünk az NCH Hungary Kft Maintenance Platform prémium termékeinek és szolgáltatásainak értékesítésére keres 1-1fő

TERÜLETI KÉPVISELŐT / ÜZLETKÖTŐT

PEST

BÉKÉS, CSONGRÁD

BARANYA, TOLNA

megyék területére

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott speciális ipari karbantartó termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Személyes kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, valamint új partnerek felkutatása
  • Értékesítési területben rejlő piaci potenciál feltérképezése és kiaknázása
  • Új termékek piaci bevezetése
  • Részvétel szakmai tréningeken

Elvárások:

  • Önálló, eredményorientált munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű használata
  • Számítógép felhasználói ismeretek (Windows, MS Office)

Előnyt jelent:

  • Kiterjedt széleskörű kapcsolatrendszer
  • Direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Professzionális eladás technikai iskola és tréning program
  • Kizárólagos értékesítési terület és termékkör
  • Alap plusz teljesítményarányos jövedelem
  • Egy nemzetközi cég stabil és biztos háttere
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Kötetlen munkaidő, fiatalos, lendületes csapat
  • Előrelépési lehetőségek (tréner, manager)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Békés megye, Csongrád megye, Pest megye, Tolna megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.