a Twinner Hungária Kft.
munkatársakat keres

Területi képviselő (2 fő)

munkakörbe

    (Csongrád megye, Bács – Kiskun megye, Tolna megye és Baranya megye területre, valamint Vas megye, Veszprém megye, Fejér megye, Zala megye és Somogy megye területre)

FŐBB FELADATOK:

  • A cég által forgalmazott márkák/termékek (Ricola, Schogetten, Fritt, Dextro Energy, Twinner) bolti elérhetőségének biztosítása (disztribúció)
  • Az adott értékesítési területen a forgalom szempontjából legjelentősebb üzletek látogatása az előírt üzleti célok elérése érdekében, előre meghatározott túraterv alapján
  • A termékek láthatóságának a biztosítása és a marketing/trade marketing aktivitások pontos végrehajtása
  • Promóciók, egyedi akciók megvalósítása
  • A termékek ideális bolti kihelyezésének megvalósítása, displayek, állványok kihelyezése, szerelése
  • Közvetlen és közvetett rendelés indukálás, biztosítva a folyamatos áruellátást és a megfelelő bolti készleteket
  • Merchandising tevékenység, biztosítva a termékek láthatóságát
  • Új üzletek felkutatása és bevonása a termékek forgalmazásába
  • Közreműködés szerződés megkötésében
  • Piaci információk gyűjtése, konkurencia figyelése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos elvégzése

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Több éves sikeres szakmai múlt értékesítői/képviselői pozícióban
  • Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • Önálló munkavégzés
  • Vevőorintált szemlélet
  • Az adott terület kereskedelmi partnereinek és üzleteinek alapos ismerete
  • Elsősorban az adott területen belüli lakhely
  • Microsoft Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes bércsomag
  • Céges gépjármű (személyautó)
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttér
  • Kiváló csapat és szakértő kollégák
  • Hosszútávú munkalehetőség egy fiatalos csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
A tárgy sorba a lakhely szerinti megyét kérjük feltüntetni!