Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Új fejezetet nyitottunk a magyar telekommunikáció történetében. Szeretnél a részesévé válni?

Legyél

Területi képviselő (Szolnok és vonzáskörzete)

a Flipnél!

Ha érdekel a jövő technológiája és szívesen dolgoznál velünk értékesítői csapatunkba, várjuk jelentkezésedet!

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Fix alapbér, nem csak a betanulási időszak alatt!
  • Ingyenes szakmai képzés és folyamatos fejlesztés
  • A sikeres munkavégzéshez szükséges digitális eszközök biztosítása, extra felhasználói kedvezményekkel
  • Az értékesítő munkavégzés egyedi és hatékony marketingtámogatással
  • 8 órás munkakör, rugalmas munkabeosztással

Amiben számítunk rád:

  • Új előfizetők felkeresése személyesen, telekommunikációs szolgáltatások ismertetése, szerződéskötés
  • A piacon újonnan bevezetett termékportfólióval kapcsolatos tanácsadói és értékesítési tevékenységben

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel, és számítógépes felhasználói ismerettel
  • Érdekel az értékesítés, kiváló kommunikációs készséggel bírsz és szeretnél profi értékesítővé válni
  • Eredményorientált vagy és ügyfélközpontú
  • Vállalod a vállalkozói jogviszonyban történő foglalkoztatást

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előnnyel indulsz a pályázók között, ha rendelkezel telefonos vagy személyes értékesítési vagy üzletkötői tapasztalattal!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Várjuk jelentkezésedet!

A jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Területi képviselő (Szolnok és vonzáskörzete)
  • Hirdető cég: Magyar Telekom Nyrt. - flip
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Feladatok: Új előfizetők felkeresése személyesen, telekommunikációs szolgáltatások ismertetése, szerződéskötés A piacon újonnan bevezetett termékportfólióval kapcsolatos tanácsadói és értékesítési tevékenységben
  • Elvárások: Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel, és számítógépes felhasználói ismerettel Érdekel az értékesítés, kiváló kommunikációs készséggel bírsz és szeretnél profi értékesítővé válni Eredményorientált vagy és ügyfélközpontú Vállalod a vállalkozói jogviszonyban történő foglalkoztatást
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói, szerződéses
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: Magyar Telekom Nyrt. - flip>