Az E.ON Energiakereskedelmi Kft. keres új munkatársat SZEGED és térségének lefedésére az alábbi pozícióba:

Területi képviselő (Szeged és környéke)

Feladatok:

  • Versenypiaci ügyfelek minőségi kiszolgálása.
  • Felmerülő problémák megoldása, vagy a megoldás kezdeményezése a megfelelő szervezetnél illetve annak nyomon követése.
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, bizalmi kapcsolat kiépítése.
  • Versenypiaci kampányokhoz kapcsolódó értékesítési és adminisztratív feladatok végrehajtása.
  • Kimenő és bejövő ügyfél megkeresések kezelése.
  • Szerződéses adatok gyűjtése, rögzítése, ajánlatok kiadása.
  • Szerződésmódosítások, hibajavítások.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (műszaki és/vagy gazdasági),
  • legalább 3 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély,
  • magabiztos felhasználói szintű Microsoft Office ismeret ( Excel (makró ismeret előny), Power Point, Access),
  • önálló, proaktív és üzleti szemléletű munkavégzés, siker- és ügyfélorientált hozzáállás és problémamegoldás,
  • jó kommunikációs képesség, rugalmasság,
  • magas szintű elhivatottság, lojalitás, pozitív gondolkodásmód,
  • jó együttműködési képesség, komplex gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • Kollégáinkban hosszútávon gondolkodunk, ezért 5 %-os fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül.
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit értékesítési jutalékkal ÉS éves bónusszal jutalmazunk.
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keretet biztosítunk (SZÉP kártya; készpénz; egészség- és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás; lakáscélú támogatás).
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással támogatjuk.
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség.
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető.
  • Céges autót biztosítunk, korlátozott magánhasználattal.

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    2014. január 1-jétől megkezdte tevékenységét az E.ON Energiakereskedelmi Kft., amely átvette a versenypiaci áram és gáz kereskedelmi tevékenységet. Az új társaság létrehozásával az E.ON csoporton belül különváltak az egyetemes szolgáltatási körben ellátott ügyfelek és a versenypiaci ügyfelek.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.