Nemzetközi szinten tevékenykedő, bécsi tőzsdén jegyzett cégcsoport betonelem gyártással foglalkozó magyarországi vállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ / SZAKREFERENS

A munkakör célja:

    Magasépítési üzletág értékesítési stratégiájának és az éves értékesítési tervnek megfelelő irányelvek teljesítése, valamint a vállalat kijelölt termékeinek képviselete és értékesítése jellemzően már meglévő vevőknél egy adott földrajzi területen, az értékesítési politikával összhangban.

Feladatok:

  • Ajánlatok, megrendelések készítése, nyomon követése, ártárgyalások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beruházókkal, tervezőkkel
  • Meglévő ügyfélkör kezelése és potenciális új partnerek felkutatása
  • Felmerülő reklamációk kezelése, véleményezése
  • Piackutatás, konkurencia figyelemmel követése

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan növekvő modern és biztonságos környezet 118 éve
  • Munkavállalói orientált, nyitott és visszacsatoláson alapuló szervezeti kultúra
  • Kihívásokkal teli változatos munka
  • Szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos munkahelyi légkör, kiváló munkafeltételek
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem csomag
  • Céges autó
  • Vállalati laptop, telefon

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Innovatív gondolkodásmód, csapatszellem
  • Kitűzött forgalmi tervek elérése
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Microsoft programok)
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői rutin

Előnyként értékeljük:

  • Építőiparban és értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)

Munkavégzés helye:

    Adott földrajzi régió

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.