A Schöck Hungária Kft. piacvezető német tulajdonú nemzetközi építőipari vállalat, mely több mint 20 éve van jelen a magyarországi piacon. Innovatív termékeink mellett magas szintű szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára.

Hosszú távú céljaink eléréséhez a kereskedelmi csapatunkba

TERÜLETI KÉPVISELŐ

munkatársat keresünk Északnyugat Magyarország területre

A sikeres pályázó feladatai:

  • A cég által gyártott magas minőségű speciális építőipari termékek értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása, személyes kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás tervező irodákkal, műszaki tanácsadás
  • Projektek felkutatása, nyomon követése
  • Építési projektek látogatása
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése CRM programban
  • Ajánlatok készítése SAP rendszerben
  • Részvétel külföldi és belföldi képzéseken és vásárokon

A pozíció betöltésének feltétele:

  • Építőipari végzettség (főiskola / egyetem)
  • Legalább 5 éves építőipari értékesítési tapasztalat
  • Tárgyalóképes német (vagy angol) nyelvtudás
  • Célorientált, megbízható, rugalmas, terhelhető személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítési képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett hosszú távú tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • SAP, CRM vagy egyéb vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Meglévő építőipari kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség egy piacvezető nemzetközi vállalatnál
  • Szakmai fejlődés
  • Fiatal, dinamikus team
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó
  • Laptop, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye