Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Royal Borház Európa Kft.

A Royal Borházat 1997 óta építjük, mára egy magas szakmai színvonalon tevékenykedő szakemberekből álló csapatunk van, ahol minden fejlődni vágyó kolléga jól érzi magát.
Tevékenységünk lényege, hogy elsősorban vállalatok részére nyújtunk megoldásokat reprezentációs területen, segítjük őket egyedi, minőségi magyar borkínálatunkkal.
Eddigi történetünk során jelenleg működünk leghatékonyabban, egyre nagyobb szükség van ránk a piacon, folyamatosan fejlődünk, ehhez a sikertörténethez keresünk csapattársakat.

Területi képviselő

feladat:

  • irodánk által leszervezett ügyféltalálkozókon prémium ügyfélkörünk igényinek felmérése, értékesítés

Az álláshoz tartozó elvárás:

  • saját személygépkocsira van szükség, melynek használati költségeit teljes mértékben fedezzük a NAV norma szerint

AMIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI:

  • nyugodt, kiszámítható munkakörülményeket teremtettünk, magas technikai színvonalú háttértámogatással
  • folyamatos szakmai képzést és fejlődést biztosítunk
  • nálunk az Ember a legfontosabb, akár kollégáról, akár ügyfélről legyen is szó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Területi képviselő
  • Hirdető cég: Royal Borház Európa Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: irodánk által leszervezett ügyféltalálkozókon prémium ügyfélkörünk igényinek felmérése, értékesítés
  • Elvárások: saját személygépkocsira van szükség, melynek használati költségeit teljes mértékben fedezzük a NAV norma szerint
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-22
Állás, munka még: Royal Borház Európa Kft.>