Szívesen csatlakoznál egy olyan nemzetközi vállalathoz, aminek kiemelkedő üzleti eredményei vannak?

Egy vállalat, ahol a márkaépítési és forgalmazási szakértelem, valamint a felelős alkoholfogyasztás melletti elkötelezettség a hazai szeszesitalpiac egyik vezető szereplőjévé tette. Ha mindezekkel azonosulni tudsz, jelentkezz, és légy részese a sikertörténetünknek.

A ROUST Hungary Kft.

Területi Képviselőt keres

Baranya és Somogy megye területére.

Mit kínálunk?

  • Dinamikus, lelkes csapat, családias légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Önálló munkavégzés

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Alkoholos italok értékesítése kereskedelmi egységeknek, rendelések felvétele és továbbítása nagykereskedőkhöz kiszállítás céljából
  • 250 aktív, releváns ügyfél menedzselése Baranya és Somogy megye területén
  • Vendéglátó ipari (HoReCa) és kiskereskedelemi (Retail) egységek látogatása
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása (listázások, kihelyezések, boltképek, árazás, promóciók)
  • Szerződéses üzletek kezelése, szerződések megújítása
  • Új üzletnyitások figyelése, szerződések kötése,
  • Kitűzött értékesítési célok elérése, volumentervek teljesítése
  • POS anyagok elhelyezése, merchandiser tevékenység elvégzése
  • Adminisztráció, vevő adatbázis készítése és naprakész vezetése
  • Promóciók előkészítése és azokban való aktív részvétel
  • A céges termékek disztribúciójának folyamatos biztosítása, fejlesztése, konkurencia figyelése
  • Aktív együttműködés a területen dolgozó nagykereskedelmi képviselőkkel

Ideális pályázónk:

  • Lehetőleg Pécs, vagy Pécs környéki lakhely előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítványa és legalább 1 éves balesetmentes vezetési tapasztalata van (napi utazás, adott esetben 100km+ vállalása)
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik, a felsőfokú végzettség előny
  • Aktív piaci ismeret és élő kapcsolatrendszer előny jelent
  • Előnyt jelent, ha kereskedelmi területen szerzett 2-3 éves tapasztalata van
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office)
  • Proaktív, komplex gondolkodásmód, jó probléma megoldási képesség jellemzi
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzésre képes
  • Angol nyelvtudás szintén előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye

Hogyha magadra ismertél és érdekel a fenti nyitott pozíció cégünknél, akkor kérünk, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal.