Területi Képviselő

Leesésvédelem és Holztechnic márka értékesítési divizió - Magyarország

    Az olaszországi Rotho Blaas egy multinacionális vállalat, dél-tiroli székhellyel. A cég missziójának a technikai innovációt tekinti. Az ipari fejlesztések iránt elkötelezett vállalat ma a Világ egyik vezető szereplője a faszerkezetes építkezéssel foglalkozó szakemberek és leesésvédelmi rendszerek telepítőjének kiszolgálására, saját fejlesztésű és gyártású termékeivel és szolgáltatásaival. Ahhoz, hogy még magasabb szinten ki tudjuk szolgálni a leesésvédelmi rendszerek telepítőit, valamint viszonteladóinkkal is célzottabban és professzionálisabban tartsuk a kapcsolatot, bővíteni szeretnénk a magyarországi csapatunkat egy karizmatikus jelentkezővel.

Főbb feladatok:

  • Üzleti kapcsolatok létesítése, fejlesztése és megtartása a már meglévő és potenciális ügyfelekkel egyaránt, a viszonteladói és ipari szektorban
  • Termékek részletes ismertetése és bemutatása, új termékek és megoldások ajánlása, az ügyfelek célzott képzése a termékekről és felhasználási javaslatokról. Az ügyfelek meggyőzése a Rothoblaas termékek előnyeiről
  • Tanácsadás és technikai segítségnyújtás az ügyfelek részére
  • A leesésvédelmi termékek és rendszerek beható ismerete, és segítségnyújtás a más ágazatban dolgozó értékesítő kollégáknak
  • Ügyféllátogatások megszervezése és lebonyolítása önálló időbeosztással
  • Árajánlatok készítése és nyomonkövetése
  • Leesésvédelmi rendszerek tervezése és/vagy segítségnyújtás a tervezésben
  • Tervezők, kivitelező irodák, építő- és építészmérnökök látogatása, kiállításokon való részvétel

Amit elvárunk:

  • Műszaki beállítottság/előképzettség és/vagy műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Jó szervezői készség, rugalmasság és problémamegoldó hozzáállás
  • Elhivatottság és versenyszellem
  • Motiváltság és önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • Jó kommunikációs, tárgyalási és szervezői készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Érvényes vezetői engedély és utazásra való hajlandóság,esetenként külföldi utak vállalása

Amit biztosítunk:

  • Biztos állás egy stabil hátterű, nemzetközi, dinamikusan fejlődő, innovatív cégnél
  • Kezdeti betanulás az olaszországi központban és folyamatos szakmai fejlődés szoros együttműködésben egyetemekkel és kutató intézetekkel
  • Versenyképes juttatási csomag: fix alapbér és teljesítményalapú jutalék.
  • Céges autó, pc/tablet, mobiltelefon és a munkavégzéshez szükséges további eszközök biztosítása

Egyéb információ az állásról:

    Piacvezető vállalatként ebben a speciális ágazatban, a Rothoblaas kiváló lehetőséget kínál Önnek szakmai céljai elérésében motiváló környezetben, egy segítőkész és összetartó csapat tagjaként.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Készen áll az új kihívásra? Jelentkezzen most és kezdje nálunk új karrierjét!
Kérjük az önéletrajzot angol nyelven is mellékelje a jelentkezéséhez.