Redőny Manufaktúra Kft.
  • A nagykereskedelmi piacon több, mint 20 éve működő építőipari, árnyékoló termékeket és nyílászárókat gyártó pécsi vállalat területi képviselőket keres Zala megye, Vas megye és Győr-Moson-Sopron megyei területekre
  • Munkatársat keresünk

    Területi képviselő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel illetve új partnerek felkutatása
      • Termék és szolgáltatás értékesítés
      • Tárgyalások önálló megszervezése és lebonyolítása
      • Értékesítési terv dokumentálása és adminisztrációja

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Kiemelkedő kommunikációs készség, jó tárgyaló-és prezentációs készség
      • Eredmény és ügyfél centrikus gondolkodás
      • Értékesítési tapasztalat
      • B kategóriás jogosítvány
      • Felhasználás szintű számítógépes ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • A cég profiljához kapcsolódó építőipari területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Hosszútávú, stabil munkahely
      • Dinamikus, eredmény orientált csapat
      • Továbbképzések
      • Alapbér + jutalék
      • Céges autó, mobil, laptop

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Jelentkezés a jelentkezés gombra kattintva, vagy a +36209542000 telefonszámon hétköznaponkét 8-16 óra között!