Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
PuckPharma Kft.

Cégünk több európai és amerikai gyógyszer-, orvostechnikai eszköz- és étrendkiegészítő-gyártó cég magyarországi kereskedelmi partnere.
Folyamatos bővülésünk miatt új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

Területi képviselő állás

Tolna-, Somogy-, Baranya megyékre;
Hajdú-Bihar-, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyékre

Feladatok:

  • patika- és szakorvos-látogatás
  • a cég új és meglévő termékeinek értékesítése
  • új termékek bevezetése a piacon
  • új partnerek felkutatása

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló, pontos munkavégzés
  • nyitott, energikus, motivált, lelkes személyiség
  • jogosítvány, saját autó a munkavégzéshez
  • vállalkozói igazolvány

Előnyt jelent:

  • egészségügyi végzettség
  • min. 1-2 év orvos- és/vagy patikalátogatói tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • teljesítményorientált jövedelem
  • alapbér+jutalék feltételrendszer

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Hajdú-Bihar megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Területi képviselő
  • Hirdető cég: PuckPharma Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye, Hajdú-Bihar megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye
  • Feladatok: patika- és szakorvos-látogatás a cég új és meglévő termékeinek értékesítése új termékek bevezetése a piacon új partnerek felkutatása
  • Elvárások: kiváló kommunikációs készség önálló, pontos munkavégzés nyitott, energikus, motivált, lelkes személyiség jogosítvány, saját autó a munkavégzéshez vállalkozói igazolvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-06-14
  • Lejárati dátum: 2018-07-12
Állás, munka még: PuckPharma Kft.>