TERÜLETI KÉPVISELŐ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Motiváló teljesítményhez kötött bónuszrendszer
  • Hűségbónusz
  • Cafetéria
  • Vállalati személygépkocsi
  • A munkát segítő professzionális IT, és egyéb eszközök (ipad, Laptop, Telefon)
  • Barátságos és támogató munkahelyi környezet
  • Nyelvtudás esetén akár nemzetközi karrier (angol)

Főbb feladatok, munkák:

  • A mindenkori piaci körülményekhez illeszkedő bolt-vevő-terület specifikus értékesítési terv és a hozzá kapcsolódó aktivitási terv kidolgozása
  • A területén található kereskedelmi egységek áruellátási teendőinek elvégzése. Túratervben előre rögzített látogatásokkal felügyeli az üzletek áruval történő ellátási szintjét,  a polci kihelyezések megfelelőségét, az árakat, az akciós tevékenységek kivitelezését.
  • Szerződéses feltételek betartatása a partnereinkkel
  • A területén lévő hazai láncok regionális központjainak proaktív kezelése a tervezéstől a megvalósításig, a felelős KAM irányításával
  • Multinacionális partnereinknél az értékesítési terv áruházi szintű megvalósítása
  • Közreműködés a különböző vállalati területek értékesítéshez kapcsolódó értekezletein, részvétel értékesítési konferenciákon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Preferált lakóhely: Győr-Pápa és vonzáskörzete,
  • Minimum középfokú végzettség: érettségi
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
  • Hasonló területen szerzett min. 3-5 éves értékesítési/szakmai tapasztalat
  • MS Office, Windows, IOS felhasználói szintű ismeretek
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáció, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Rugalmas munkavégzési hely – Észak-Nyugat Magyarország és Budapest.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Szakmunka
  • Karosszéria lakatos, Fényező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Vas megye, Veszprém megye