Területi Képviselő (1-23-39780/PR)

  • Feladatok:
    • Több éves széleskörű tapasztalattal rendelkezel értékesítés területén? Képes vagy rendszerben gondolkodni, megnyerő személyiséged van, a kapcsolatteremtés pedig nem okoz neked gondot és mindezek mellé magas fokú precizitással végzed a rád bízott feladatokat?
      Ha fontos számodra, hogy olyan terméket képviselhess ami igazán innovatív és van jövője akkor ezt a lehetőséget neked találták ki.

      Amiben az új munkahelyeden számítanak rád:
      - meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkör bővítése,
      - a cég termékeinek értékesítése, promótálása,
      - az értékesítési stratégiák sikerorientált megvalósítása,
      - új szolgáltatások bevezetése a piacra, ezek bemutatása.

  • Elvárások:
    • Amire szükséged lesz a pályázásod során:
      - magabiztos, erős üzleti angol nyelvtudásodra,
      - 5 éves értékesítési, valamint 3 év Key Account Manager pozícióban szerzett tapasztalataidra,
      - hogy nyitott légy a változásokra,
      - önálló és felelős gondolkodásmódodra.

  • Amit a megbízónk kínál:
    • Amivel honorálják a munkád:
      - kiemelkedő alap bér + 30%-nak megfelelő teljesítményalapú bónusz,
      - személygépkocsi ami segíti a napi munkádat és magáncélra is használhatod,
      - rendszeres szakmai trainingek, biztos fejlődési lehetőség,
      - kiemelkedő cafeteria csomag, melyet igényeidre szabhatsz.

  • Orientáció:
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Key Account Manager
    • Területi képviselő

  • Munkavégzés helye:
  • Törökbálint

  • Fizetés:
  • versenyképes