Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Pepsi

Területi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

    - Kapcsolattartás a partnerekkel

    - Túralista szerinti üzletlátogatás

    - A csatornastratégia végrehajtása

    - A területi havonkénti volumen és nettó árbevétel célok teljesülése

    - Közreműködés a havi csatornavolumen tervezésben

    - A területi/vevői kondíciók ismerete, figyelemmel kísérése

    - Termékmix felügyelete

    - A disztribúciós célok elérésének támogatása

    - Az akciós/promóciós ajánlatok ismerete és ezek hatékony használata

    - A szerződések ellenőrzése, betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - 1-3 éves FMCG területen szerzett szakmai tapasztalat

    - Középfokú végzettség

    - Vezetői engedély (B kategória)

    - Kiváló kommunikációs képesség

    - Nagy munkabírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Felsőfokú végzettség

    - Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    - Versenyképes jövedelem

    - Vállalati autó, mobiltelefon

    - Fejlődési- és előrelépési lehetőség

Egyéb információ az állásról:

    Az ország egész területéről várjuk a lelkes, releváns tapasztalattal rendelkező területi képviselők jelentkezését!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezési határidő:

2017. 03. 08.

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a lakhely pontos megjelölésével!

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,céges autó,cafeteria,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Pepsi>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Területi képviselő
  • Hirdető cég: Pepsi
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: - Kapcsolattartás a partnerekkel- Túralista szerinti üzletlátogatás- A csatornastratégia végrehajtása- A területi havonkénti volumen és nettó árbevétel célok teljesülése- Közreműködés a havi csatornavolumen tervezésben- A területi/vevői kondíciók ismerete, figyelemmel kísérése- Termékmix felügyelete- A disztribúciós célok elérésének támogatása- Az akciós/promóciós ajánlatok ismerete és ezek hatékony használata- A szerződések ellenőrzése, betartatása
  • Elvárások: - 1-3 éves FMCG területen szerzett szakmai tapasztalat- Középfokú végzettség- Vezetői engedély (B kategória)- Kiváló kommunikációs képesség- Nagy munkabírás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér étkezési jegy céges autó cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.08
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 2