A Pek-Snack Kft. az ország egyik legkorszerűbb sütőipari vállalata, amely helyben sütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A 6000 m2-es igali gyárból látjuk el az országos lefedettségű franchise hálózatunkat. A hálózatban több mint ezer látványpékségen keresztül szolgáljuk ki a fogyasztóink igényeit.

A Pek-Snack Kft. (www.peksnack.hu) bővülő csapatába keres

Területi képviselő

munkatársat, Borsod-Abaúj-Zemplén megyei munkavégzéssel.

Területi képviselőként az alábbi feladatok várnak Rád:

    • Kapcsolattartás – aktívan és hatékonyan kell a már meglévő ügyfélkapcsolatokat ápolnod
    • Ellenőrzés – a franchise szerződésben foglalt megállapodásokat betartod és betartatod
    • Értékesítés – fontos szerepet tölt be munkád során az eladásösztönzés, illetve az optimális termékkör kialakítása
    • Fejlesztés – új partnereket vonzol be, tárgyalsz, szerződéseket kötsz
    • Promotálás – népszerűsíted a termékeket, plakátokat és ár jelzőket aktualizálsz
    • Beüzemelés – beüzemelés vagy meghibásodások kapcsán alkalmi, helyszíni szerelést végzel el, céges előírások szerint
    • Panaszkezelés – ha már dolgoztál területi képviselőként, ezt nem kell bemutatnunk... :)

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Minimum 2 éves tapasztalat áll a hátad mögött, főként területi értékesítésben
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van B kategóriás jogosítványod, jól és magabiztosan vezetsz
  • Könnyen és jól tudsz kapcsolatot teremteni az emberekkel, gyorsan átlátod a helyzeteket és kiváló a problémamegoldó képességed
  • Munkastílusodra a kitartás és lojalitás jellemző

Munkádért cserébe az alábbi juttatásokra számíthatsz:

  • Egy dinamikusan, folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttérrel rendelkező cég munkatársa leszel
  • Határozatlan idejű munkaszerződésed lesz, 3 hónapos próbaidővel
  • A betanulás és a munkavégzés során is támogatást fogsz kapni a vezetőségtől és a kollégáktól egyaránt
  • Az alapbéren felül széleskörű juttatási csomag üti a markodat
  • A munkavégzésedhez céges eszközöket így autót is biztosítunk, amelyhez havi szinten magánkilóméter használatot is biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye

Jól hangzik, ugye? Nincs is más dolgod mint, hogy elküld szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.