• PC Brothers Kft.
  • pályázatot hirdet
  • Területi képviselő

    pozícióba

      Cégünk dinamikusan fejlődő kereskedelmi vállalkozás, mely 4 beszállító partner disztribútora Magyarországon.
      Stratégiánk megvalósításához keressük útra-, és tettre kész kollégákat

      TERÜLETI KÉPVISELŐ/ÉRTÉKESÍTŐ POZÍCIÓBA

    Feladatok:

    • Új partnerek felkutatása
    • Meglévő ügyfélkör kezelése, rendszeres látogatása, túra terv alapján
    • Kereskedelmi célok, értékesítési tervek megvalósítása
    • Akciók és árajánlatok készítése
    • Marketing aktivitások végrehajtása
    • Rendelések összeállítása, felvétele

    Elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Minimum 2 év értékesítési, kereskedői tapasztalat
    • Kiváló tárgyalástechnikai és kommunikációs készség,
    • Megbízható, agilis személyiség
    • Önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
    • Üzleti látásmód
    • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlattal
    • Alapvető számítógép kezelési ismeretek, Office ismerete

    Előnyt jelent:

    • Háztartási vegyi termékek ismerete

    Amit kínálunk:

    • Alapfizetés + teljesítményarányos bérezés
    • Szolgálati gépkocsi, telefon, tablet
    • Kulturált munkakörnyezet
    • Dinamikus, lelkes, jó hangulatú csapat
    • Változatos munka
    • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség
    • Rendszeres szakmai képzések, oktatások
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Hosszú távú perspektíva

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.