Pápai Hús Kft.

munkatársat keres

Területi képviselő munkakörbe

FELADATOK:

  • A területén lévő kiskereskedelmi üzletek túraterv szerinti látogatása
  • Bolti megrendelések felvétele
  • Folyamatos kapcsolattartás a területén lévő nagykereskedelmi partnerekkel
  • Termékek bolti megjelenésének biztosítása az éves szerződéses kondíciók betartása mellett
  • Akciók, promóciók szervezése és végrehajtása
  • Reklámanyagok kihelyezése
  • Saját területének folyamatos fejlesztése, új lehetőségek, partnerek keresése
  • Területi értékesítési terv havi teljesítése
  • Piaci trendek, illetve versenytársak aktivitásának folyamatos figyelése

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év FMCG területen szerzett területi képviselői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, eredményorientált személyiség

A következő területre keresnénk:

  • Észak-Dunántúl területe
  • Dél-Dunántúl területe
  • Észak-Kelet Magyarország területe
  • Budapest és Pest megye

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Hajdú-Bihar megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud, kérem a területet is jelölje meg!