Szeretnél egy olyan lendületes, lelkes csapat tagja lenni, ahol gyors előrelépés is lehetséges?

Meggyőző kommunikációdnak és szakmaiságodnak köszönhetően a legjobb képviselők közé tartozol?
Mindezt olyan márkák mellett kamatoztatnád, melyek világszerte ismernek?
Magyarország egyik legnagyobb disztribúciós vállalata, az Orbico Hungary Kft. világszínvonalú termékek értékesítésére munkatársat keres az alábbi munkakörbe Vas megye (ideálisan Szombathely, Körmend, Sopron környéki lakhellyel) területére

Területi képviselő

Feladatok:

  • Adott terület üzleteinek túratervszerű látogatása
  • Megrendelések felvétele független és hazai láncok üzleteiben
  • Képviselt termék népszerűsítése, piacrészeiknek megfelelő kihelyezések biztosítása
  • Reklámanyagok elhelyezése
  • Akciók lebonyolítása
  • Folyamatos tájékoztatás, információ gyűjtés a piaci helyzetről
  • Országos és régiós szerződések betartatása

Elvárások:

  • Mint a legjobb képviselő önállóan, magabiztosan oldd meg a felmerülő kihívásokat.
  • FMCG területen szerezett 1-2 éves értékesítői tapasztalat.
  • Meggyőző kommunikáció.
  • Magabiztos gépjármű vezetési gyakorlat (B kategóriás jogosítvány).
  • Office alkalmazások alapszintű ismerete (Word, Excel, Power Point).

Előnyt jelent:

  • A kijelölt terület bolthálózatának ismerete és kapcsolatrendszer

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (fix bérezés, bónusz, Cafetéria)
  • Gépjármű
  • Kimagasló minőségű termékek, brandek képviselete
  • Karrierépítési lehetőség, tréningek, angol nyelvtanulás
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!