Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Optimális Biztosítási Portfólió Kft. (OPTIMÁLIS BIZTOSÍTÁSI KFT.)

Az Optimális Biztosítási Portfólió Kft. biztosítási szaktanácsadási, - kezelési, -ügyintézési, kárrendezési szolgáltatást nyújt ügyfeleinek. Főként önkormányzatok, vállalatok, illetve e cégek vezetőinek a biztosításait kezeljük. Tanácsot adunk abban, melyik lenne számukra a legmegfelelőbb biztosítási megoldás, versenyeztetjük a biztosítókat, létrehozzuk a szerződést, időről időre újra versenyeztetjük, módosítjuk, és ha káresemény következik be, képviseljük Megbízóink érdekeit a maximális kártérítési összeg elérésében.

Területi Képviselő

Főbb feladatok, munkák:

    • Meglévő vállalati, önkormányzati partnerekkel, cégvezetőkkel, döntéshozókkal személyes tárgyalások lefolytatása
    • Vállalatvezetők részletes tájékoztatása a cégünk vállalt szolgáltatásairól, illetve a már elvégzett szolgáltatások teljesítéséről
    • A szakértő kollégák által az adott vállalatra speciálisan kidolgozott biztosítás szakmai információk, megoldási lehetőségek ismertetése a meglévő partnereknek
    • Konkrét megállapodások létrehozása a kialakítandó biztosítási portfólióra vagy annak átdolgozására, módosítására
    • Szerződés adminisztráció.
    • Az esetlegesen felmerült problémák, igények kezelése, megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Vállalati vagyon- és felelősségbiztosítások, vagy csoportos egészség-, balesetbiztosítások területén szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
    • PSZÁF vizsga vagy felsőfokú végzettség
    • Megnyerő megjelenés
    • Kiemelkedően jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
    • Alapos, részleteket is érintő munkavégzés, mely kiterjed az adminisztrációra is
    • Kihívást kereső személyiség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Saját gépjármű
    • Rugalmasság (mivel a pozíció sok utazást igényel)
    • Az új ügyfelek felkutatása nem feladat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Ügyféllátogatási, értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Stabil, megbízható, hosszútávú munkahely
    • Szakmai fejlődés
    • Családias, barátságos hangulat
    • Jó munkahelyi légkör és környezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Önéletrajz, Motivációs levél

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Területi Képviselő
  • Hirdető cég: Optimális Biztosítási Portfólió Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: Meglévő vállalati, önkormányzati partnerekkel, cégvezetőkkel, döntéshozókkal személyes tárgyalások lefolytatása Vállalatvezetők részletes tájékoztatása a cégünk vállalt szolgáltatásairól, illetve a már elvégzett szolgáltatások teljesítéséről A szakértő kollégák által az adott vállalatra speciálisan kidolgozott biztosítás szakmai információk, megoldási lehetőségek ismertetése a meglévő partnereknek Konkrét megállapodások létrehozása a kialakítandó biztosítási portfólióra vagy annak átdolgozására, módosítására Szerződés adminisztráció. Az esetlegesen felmerült problémák, igények kezelése, megoldása
  • Elvárások: Vállalati vagyon- és felelősségbiztosítások, vagy csoportos egészség-, balesetbiztosítások területén szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat PSZÁF vizsga vagy felsőfokú végzettség Megnyerő megjelenés Kiemelkedően jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség Alapos, részleteket is érintő munkavégzés, mely kiterjed az adminisztrációra is Kihívást kereső személyiség B kategóriás jogosítvány Saját gépjármű Rugalmasság (mivel a pozíció sok utazást igényel) Az új ügyfelek felkutatása nem feladat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-07-11