Területi képviselő (Nyugat-Magyarország)

    Épületgépészeti termékek kereskedelmével foglalkozó partnercégünk Területi Képviselő munkatársat keres.

Feladatok:

  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Nyugat-Magyarország területén meglévő ügyfélkör átfogó kiszolgálása
  • Új tervezői, kivitelezői, beruházói kapcsolatok felkutatása
  • Hatékony és eredményes kapcsolatok kialakítása az ügyfelekkel, rendszeres visszajelzés nyújtása feléjük
  • Teljes projektmenedzsment (az egyeztetéstől a szállításig)
  • Partnerek tájékoztatása az aktuális trendekről, újdonságokról, fejlesztésekről
  • Piac figyelése, versenytársak folyamatos nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok, ügyfélbázis/ügyféladatok vezetése
  • Konferenciákon, kiállításokon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan épületgépész)
  • Minimum 2 éves területi képviseleti tapasztalat épületgépészeti cégnél
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Eredményorientált szemlélet
  • ”B” kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség

Amit a cég kínál:

  • Alapbér + bónusz juttatás
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Kiváló és támogató munkahelyi légkör
  • Lendületes csapat
  • Önálló munkavégzést

    Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal, World formátumban a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!