NOVIS TRADE KFT

TERÜLETI KÉPVISELŐ

    Cégünk kereskedelmi csapatának támogatására keresünk Értékesítő munkatársakat Nyugat Magyarország területére - építőipari munkagépek forgalmazásához. Jó minőségű termékek, jó szolgáltatás, melyre büszke lehetsz.

Az új munkatárs feladatai:

  • A cég termékeinek bemutatása és értékesítése, új szolgáltatások ismertetése
  • Meglévő partnerkör kezelése, látogatása, kapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése, igények felmérése, potenciális vevőkör látogatása, kialakítása
  • Ajánlatok kidolgozása, tárgyalások lebonyolítása
  • Viszonteladói hálózatban működő cégek látogatása, igényfelmérés, konkurencia-figyelés/elemzés
  • Különböző riportok, piacelemzések készítése
  • Az ügyféllátogatásokból/kapcsolattartásból származó információk rögzítése a vállalati CRM rendszerben
  • Részvétel kiállításokon, partnertalálkozókon

Elvárások:

  • Középfokú - műszaki és/vagy kereskedelmi - végzettség
  • 2-5 éves értékesítési tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (céges autó, laptop, telefon)
  • Hosszú távú, stabil munkakapcsolat és tervezhető jövő

Előny:

  • Építőipari vagy mezőgazdasági gépértékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Gazdasági ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye