Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Zott Hungaria Kft.
  • Az értékesítési csapatunk erősítésére keresünk 1 főt.
  • Területi képviselő (német)

    Főbb feladatok, munkák:

      Értékesítési tevékenység a területéhez tartozó üzletekben.
      Kapcsolattartás a partnerekkel.
      Üzletek napi szintű látogatása.
      Termékmegjelenés ellenőrzése.
      Reportálás CRM rendszer segítségével.
      Rendelésjavaslatok kidolgozása.
      POS anyagok elhelyezése
      A termékek piaci pozíciójának növelése.
      Értékesítés elősegítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Legalább 2 - 3 éves szakmai tapasztalat
      FMCG területen.
      Tárgyalási szintű NÉMET nyelvtudás szóban és írásban (hiánya kizáró ok)

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,céges autó,mobiltelefon

    Amennyiben kész egy sikeres, nagy múltú vállalatnál dolgozni, kérjük küldje el fényképes, NÉMET NYELVŰ önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával, továbbá adja meg a fizetési igényét, valamint a lehetséges belépési dátumot.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Területi képviselő (német)
    • Hirdető cég: Zott Hungaria Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest, Pest megye
    • Feladatok: Értékesítési tevékenység a területéhez tartozó üzletekben.Kapcsolattartás a partnerekkel.Üzletek napi szintű látogatása.Termékmegjelenés ellenőrzése.Reportálás CRM rendszer segítségével.Rendelésjavaslatok kidolgozása.POS anyagok elhelyezéseA termékek piaci pozíciójának növelése.Értékesítés elősegítése
    • Elvárások: Legalább 2 - 3 éves szakmai tapasztalatFMCG területen.Tárgyalási szintű NÉMET nyelvtudás szóban és írásban (hiánya kizáró ok)
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Német
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér étkezési jegy céges autó mobiltelefon
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-06-14
    • Lejárati dátum: 2018-07-12
    Állás, munka még: Zott Hungaria Kft.>