Cégünk a minőségi élelmiszer alapanyag gyártás területén nagy hírnévnek örvendő, hazai tulajdonú és nagy múltú mezőgazdasági nagyüzemi vertikum, a nádudvari központú
NAGISZ Csoport egyik meghatározó tagja.
Az integráció részeként, a mi egységeink (tej, hús és mirelit üzemünk) gyárt és forgalmaz
Nádudvari
márkanév alatt olyan tej – hús – mirelit termékeket, melyek között számos díjjal jutalmazott termék található és mindegyik méltán népszerű a magyar fogyasztók körében.
Expanzív kereskedelmi, marketing és termelési terveinknek, és természetesen innovatív és jövőbe mutató termékfejlesztéseinknek köszönhetően dinamikus fejlődésben van minden termékcsoportunk és az értékesítési eredményeink is.
Amennyiben Te is szeretnél részese lenne a "Nádudvari" jövőbeni sikereinek akkor

Területi képviselő

Feladata:

  • Működési területe: a budapesti régióban tevékenykedő munkatársunknak Budapest és agglomerációja, a Nyugat-magyarországi régióban tevékenykedő munkatársunknak pedig Észak-Dunántúl
  • Területén elhelyezkedő kis- és nagykereskedelmi egységek rendszeres látogatása
  • Termékek bolti megjelenésének ellenőrzése, szerződésben foglaltak betartatása, feltöltöttség ellenőrzése
  • Megrendelések generálása,
  • Saját területének folyamatos fejlesztése,
  • A társaság értékesítése tervének saját területére vonatkozó realizálása,
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, proaktív részvétel a potenciális partnerek megszerzésében.
  • Partnerek túraterv szerinti látogatása
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, új partnerkapcsolatok kiépítése
  • Akciók előkészítése, disztribúció kiépítése, növelése, rendelések felvétele/rendelési ajánlat készítése, rendelés továbbítása
  • Termékeink forgalmának növelése
  • Üzletek rendszeres tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetések tekintetében;
  • A cég mindenkori marketing stratégiája és prioritási irányelvei szerinti munkavégzés;

Elvárások:

  • Szakmai – területi képviselői - tapasztalat FMCG területen minimum 2 év, frissáru területi tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Megbízhatóság, önállóság, talpraesettség, jó problémamegoldó képesség és pro aktivitás
  • Jó kommunikációs készség,
  • Önállóság, dinamizmus
  • Felhasználói szintű PC ismeretek, (Word, Excel)
  • Nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Kiépített kapcsolatrendszer
  • B - kategóriás gépjármű vezetői engedély és vezetési gyakorlat

Előnyök:

  • Számítógépes ismeretek
  • Hely és vevő (elsősorban CBA, REAL, COOP és Független partnerek) ismeret
  • A munkavégzés területén meglévő állandó lak, ill. tartózkodási hely

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban
  • Versenyképes jövedelem és mozgóbér
  • Megbízható vállalati háttér
  • Jó munkakörülmények, modern munkaeszközök

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye, Vas megye

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!