HÓD Industrial Solutions Kft.

Cégünk a HÓD Industrial Solutions Kft. gép- és fémipari márkaképviseletként több, mint 25 éve van jelen a magyar mechanikai ipar piacán. Európai márkák képviselőjeként importálunk szerszámtartó-, munkadarab megfogó- és mérőeszközöket, gépeket. Családi vállalkozásunk folyamatosan növekszik, mostanra ezres nagyságrendű partner körrel rendelkezünk. Meglévő, dél-kelet magyarországi üzletkötői területre, aktív vevőkörünkhöz üresedés miatt keressük új munkatársunkat.

Munkatársat keresünk

Területi képviselő, műszaki értékesítő (Dél-Kelet Magyarország)

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • A meglévő ügyfelek kezelése és az ügyfélkapcsolatok bővítése Dél-Kelet Magyarország területén
    • Állandó vevőlátogatás
    • Ügyfél adatbázis folyamatos frissítése, fejlesztése
    • Műszaki tanácsadás, és megoldások kidolgozása
    • Ajánlatok és megrendelések koordinálása
    • Aktív részvétel az értékesítési folyamatokban
    • Az elvárt értékesítési tervek teljesítése egyéni felelősséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség ( érettségi )
    • Műszaki, mechanikai érdeklődés
    • Értékesítési tapasztalat ( min. 3 év )
    • Felhasználói szintű MS Office ismeret
    • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
    • Üzleties megjelenés és jó kommunikációs- és kapcsolatteremtési képesség
    • Önálló munkavégzés, kreativitás, pontosság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Dél-kelet magyarországi lakóhely
    • Szakirányú közép-, vagy felsőfokú műszaki végzettség
    • Gépipari gyártásban, méréstechnikában való jártasság
    • A cég profiljába vágó területen szerzett értékesítési munkatapasztalat
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • A sikeres háromhavi próbaidőt követően hosszú távú, biztos munkahely
    • Főállású munkaviszony
    • Cégautó, notebook, tablet, mobiltelefon
    • Stabil, jó hangulatú családi vállalkozás
    • szakmai fejlődési lehetőség, oktatások, tréningek
    • Jövedelem: versenyképes alapfizetés és forgalomfüggő havi jutalék
    • béren kívüli juttatások: SZÉP kártya

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye

Havi nettó fizetési keret:

400 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!