A Modell & Hobby Kft, a távirányítású modellek, makettek, és játékok forgalmazásában évek óta a Magyarországi piac egyik vezető szereplője.
Cégünk, a játékok forgalmazásával foglalkozó területének, dinamikusan fejlődő csapatába keres,

TERÜLETI KÉPVISELŐ MUNKATÁRSAT,

aki a mindennapjainkban tudja segíteni a Cégünk fejlődését munkájával.
Ha értesz az értékesítéshez, szeretsz jó csapatban, jó fizetésért, gyermekjátékok értékesítésével foglalkozni, akkor NÁLUNK A HELYED!

Miből fog állni a napi munkád, ha a munkatársunk leszel?

  • meglévő ügyfelek gondozása
  • új partnerek felkutatása, szerződéskötés
  • területi forgalmi tervek realizálása
  • rendelési javaslatok összeállítása
  • rendelések, előrendelések felvétele, kiszállíttatása, kiszállítása
  • extra kihelyezések, akciók leszervezése, helyi szinten
  • dekorációk, marketing anyagok kihelyezése, nyomon követése
  • különböző kimutatások, kiértékelések elkészítése
  • a Cég napi operatív értékesítési feladatainak elősegítése
  • friss termékbeérkezések figyelemmel kísérése
  • visszaáruk ellenőrzése, elszállítása
  • selejt árukezelés
  • leltározási folyamatban történő közreműködés
  • piaci információgyűjtés
  • partnerekkel történő kapcsolattartás

Szeretni fogod ezt a pozíciót, ha:

  • szeretsz értékesíteni és jól kommunikálsz az emberekkel, partnerekkel
  • egyéni és csapatjátékos is vagy egyben
  • alapos, pontos és percíz vagy a munkádban
  • önmotivált vagy, ami rövid és hosszú távon is a kiváló eredmény elérésére sarkall
  • alkalmazkodni tudsz a mindennapok változásaihoz
  • tudod tartani a határidőket

Ezekre a kompetenciákra lesz szükséged, ha eredményes szeretnél lenni:

  • középfokú végzettség
  • szakirányú, szakmai tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek (elsősorban MS-Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyben lehetsz a kiválasztás során, ha rendelkezel:

  • több éves releváns szakmai gyakorlattal
  • angol nyelvtudás

Kit is keresünk?

  • egy olyan kollégát, aki jól érzi magát az értékesítés szerepkörében, kellő, de nem túlzó meggyőző erővel rendelkezik a partnerek felé, illetve képes és kész befogadni, új technikákat és technológiákat.

Amit még várunk tőled:

  • kreatív gondolkodás, tervezés
  • problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság
  • következetesség a feladatok végrehajtásában
  • önálló munkavégzés, felelősségtudat, csapatszellem.

Milyen nálunk dolgozni?

    Az értékesítő csapatunkban jelenleg tíz munkatárs dolgozik, mely csapatot szeretnénk egy fő területi képviselő kollégával bővíteni.
    A Modell & Hobby Cégcsoport. csapatába jelenleg 95 munkatárs tartozik, mely kollégák több telephelyen és üzletben, valamint a székhelyként szolgáló irodában találhatóak meg, a feladataiknak megfelelően.
    A csapatunk tagjai azt az elvet vallják, hogy nem a munkaórák száma a lényeg, hanem az elvégzett munka hatékonysága, így a karácsonyi nagy csúcsidőszakban is mindenki arra törekszik, hogy mindent megtegyenek azért, hogy minden kisgyermek megkaphassa a fa alá az ajándékát.
    Az értékesítő csapat jár ezen a területen az élen, mivel számukra nem kötött a munkaidő, így részükre törzsidő van meghatározva, illetve előre egyeztetett megbeszélések, amikor az értékesítési terület közösen tervezi meg az előttünk álló feladatokat a központban.
    Az területi értékesítő kollégák előre egyeztetett túraterv alapján látogatják le a partnereinket, illetve keresik fel az új partner jelöltjeinket, szerződéskötés céljából.
    A munkatársaink megbecsülése mellett, fontos számunkra a két fő irányelvünk.
    • Partereinkkel és munkatársainkkal mindig etikusan dolgozunk!
    • Munkatársaink bére minden hónap 10.- én meg kell érkezzen a számlájukra!

Ahova Téged várunk!

  • A IX. kerületben lévő központi irodában található az munkahely, ahova Téged várunk, illetve, Te a munkaidőd jelentős részét a partnereknél fogod tölteni.
  • A IX. kerületi lévő központi irodában megtalálhatók még a többi munkaterület irodái, illetve tárgyaló termek.

Amit nyújtani tudunk:

  • biztosítjuk a munkavégzés feltételeit: (céges gépjármű, laptop, telefon)
  • fiatal dinamikus csapat
  • versenyképes fizetés
  • bónuszrendszer
  • kulturált munkakörülmények.
  • ingyenes kávé és kristályvíz fogyasztás.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Bízunk benne, hogy szimpatikusak lettünk számodra és találkozunk egy személyes beszélgetésen!

Fényképpel ellátott, önéletrajzokat várunk Tőled!