Területi képviselő –Miskolc

Elvárások:

  • Minimum 3 éves releváns értékesítési partnerkezelési tapasztalat (B2B2C) szektor) áruhitel vagy járműhitelezési területen
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Nagyfokú problémamegoldó készség
  • Határozottság, talpraesettség, meggyőzőkészség
  • Stressztűrő képesség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

    Felsőfokú végzettség

Feladatok:

  • Az értékesítési tervek (gépjármű-finanszírozás és áruhitel) elérése
  • Ügyfél-akvizíció
  • A partnerekkel való személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a meglévő vagy potenciális partnerekkel
  • Partnerigények feltárása
  • Cégre szabott együttműködési keretek, szolgáltatási keretek kialakítása
  • A cég képviselete szakmai fórumokon
  • Az üzleti együttműködések nyomon követése
  • Árajánlatok, tenderekhez szükséges anyagok összeállítása vagy az ebben való részvétel
  • A partnerek teljes körű tájékoztatása, oktatása a szolgáltatási folyamatról, termékekről vagy az ebben való részvétel
  • Piac- és versenytárs-elemzés
  • Aktív részvétel az értékesítési partnerkezelési struktúra kiépítésében/fejlesztésében

AMIT NÁLUNK TALÁL:

  • Nyitott, emberközeli légkör
  • Innovatív piac újító megoldások

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.

Válasszon Ön is hiteles munkahelyet!