Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MEWA Magyarország Kft.
A MEWA Textil-Service Magyarország Kft. a német MEWA csoport hazai leányvállalata. Cégünk Európa 14 országban összesen 42 kirendeltséggel rendelkezik. Bővülő értékesítési csapatunkba keresünk új kollégát.

Területi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által kínált szolgáltatások értékesítése
  • Szerződéskötés, tárgyalások lebonyolítása
  • Új üzleti kapcsolatok kiépítése, vevőkör bővítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Határozottság, sikerorientáltság, céltudatosság és szorgalom
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excell)

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli, magas kereseti lehetőség (alapbér+prémium)
  • Céges autó, céges telefon, home office
  • Telefonos asszisztensi támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

  • Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bérigénye megjelölésével küldje el részünkre.
  • A munkába állás várható időpontja: Július-Augusztus
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,céges autó,mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    6 db szavazat
    Állás, munka még: MEWA Magyarország Kft.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Területi képviselő
    • Hirdető cég: MEWA Magyarország Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    • Feladatok: A cég által kínált szolgáltatások értékesítése Szerződéskötés, tárgyalások lebonyolítása Új üzleti kapcsolatok kiépítése, vevőkör bővítése
    • Elvárások: Értékesítési területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat Legalább középfokú végzettség Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség Határozottság, sikerorientáltság, céltudatosság és szorgalom B kategóriás jogosítvány Büntetlen előélet Számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excell)
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér céges autó mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.06.19
    • értékelés: 4
    • értékelők száma: 6