Melinda Steel Kft.
  • A Melinda Steel kft. vas- és acélipari termékek forgalmazásával foglalkozik. A több, mint 30 családnak munkát adó, teljes egészében magyar tulajdonban lévő Társaságunk a Romániában működő szintén Melinda Steel KFT leányvállalata mely vezető piaci pozíciót tölt be a Romániai acélipar és fémfeldolgozás területén és egyike az ország legmeghatározóbb vállalkozásainak.A vevők mellett Cégünk legfontosabb értéke a dolgozó. Fejlődésünk és sikeres működésünk záloga munkatársaink szaktudása, elkötelezett hozzáállása és szolgáltatásaink magas színvonala. Hiszünk abban, hogy magas minőséget csak elkötelezett, szakképzett és motivált munkatársakkal együtt tudunk elérni.Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:
  • Munkatársat keresünk

    Területi képviselő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Termékértékesítés vállalatok, vállalkozások, szakemberek számára
      • Kapcsolattartás meglévő vevőkkel, új ügyfélkapcsolatok felkutatása, kiépítése
      • Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok elkészítése, szakmai tanácsadás a vevők felé
      • Területi értékesítési tervszámok teljesítése
      • Jelentés a kereskedelmi vezető felé

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legalább középfokú végzettség
      • 5-6 éves munkatapasztalat értékesítésben
      • eredmény- és vevőorientáltság
      • munkájára igényes, lelkiismeretes, megbízható, őszinte
      • magas szintű problémamegoldó képesség
      • kezdeményező típusú személy

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • felsőfokú végzettség nem elvárás, de nem is kizárt
      • acélipari tapasztalat nem elvárás, de nem is kizárt

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes juttatási csomag (oktatási időszakban fix alapbér, majd fix+jutalék)
      • Kimagasló ösztönzési rendszer
      • Céges gépjármű, laptop, okostelefon

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzát, a "Jelentkezem" gomb segítségével küldheti el.