Területi képviselő

Ha nem vagy egy helyben ülős alkat, szeretsz úton lenni, közben új emberekkel találkozni és mindkét fél számára előnyös üzleteket kötni, akkor nálunk a helyed. Leendő kollégánkként szívesen látunk családi vállalkozásunkban, ahol a multinacionális cégek hátterével, de a kisvállalkozások rugalmasságával és nyugalmával várunk.

2013 óta foglalkozunk kenőanyagok, üzemanyag, üzemanyag adalék és AdBlue forgalmazással. Célpiacunk a végfelhasználói szektor (ipar, mezőgazdaság, fuvarozás) területe. Célunk, amiben társunk lehetsz: a belföldi értékesítési hálózatunk fejlesztése.

A LEENDŐ MUNKATÁRSKÉNT A KÖVETKEZŐ FELADATOK VÁRNAK:

  • Üzemanyag,üzemanyag adalék, kenőanyag és AdBlue értékesítése megbeszélt túraterv alapján.
  • Szerződések elkészítése.
  • Új ügyfelek felkutatása.
  • Ügyfelek részére szakmai tanácsadás.
  • Heti, havi elszámolások, tervek készítése.

MI LEGYEN MEG BENNED?

  • Kenőanyag vagy üzemanyag területen szerzett 1-3 éves tapasztalat.
  • Légy nyitott az új kapcsolatok kialakítására.
  • Tudj gondolkodni a partnered fejével is.
  • Törekedj az önálló munkavégzésre.
  • B kategóriás jogosítványod, vezetési gyakorlatod legyen.

MIRE SZÁMÍTHATSZ, HA CSATLAKOZOL HOZZÁNK?

  • Biztos háttered, közvetlenül a cégvezető lesz, aki mentorként segíti munkádat, és bármikor bizalommal fordulhatsz hozzá kérdéseiddel.
  • Főállású munkaviszonyt kínálunk.
  • Fontosnak tartjuk a fix fizetést és minél ügyesebb vagy, annál több a jutalék.
  • Szolgálati autó és mobiltelefon.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • A munkavégzés helye Bács-Kiskun és Csongrád megye, ahonnan elsősorban a jelentkezésedet várjuk.

Jelentkezési határidő: 2021. április. 20. Az első meghallgatás a jelen helyzetre való tekintettel online történik.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye

fényképes önéletrajz