A Kematechnik Innomontage kft. tapasztalt

Területi képviselő

kollega jelentkezését várja

Cégünk közel 30 éves szakmai múlttal rendelkezik és Magyarország egyik piacvezetője lett a felületkezelő berendezések gyártása és forgalmazása terén. Ebbe a sikeres csapatba keresünk Területi képviselő kollégát.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Cégünk által forgalmazott termékeinek értékesítése ipari felhasználók részére Magyarország területére, vagy igény esetén külföldre
  • Új partnerek felkutatása, meglévő partnerkapcsolatok ápolása telefonon, személyesen és email-ben
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség (műszaki értékesítési területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Jó szervezői és határozott, magabiztos kommunikációs készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, vevőorientáltság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Navision és CRM rendszerek ismerete előnyt jelent, de nem feltétel

Amit ajánlunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil háttér, kitűnő munkahelyi körülmények
  • Változatos munka
  • Próbaidő utáni képességnek megfelelő versenyképes bérezés (alapbér + teljesítményarányos prémium rendszer)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.