Innover Plussz Kft.
  • A nagykereskedelmi piacon több, mint 20 éve működő építőipari, árnyékoló termékeket és nyílászárókat gyártó pécsi vállalat területi képviselőket keres Veszprém megye, Vas megye és Győr-Moson-Sopron megyei terültetekre.

  • Területi képviselő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Új és meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • B kategóriás jogosítvány
      • Kíváló kummunikációs készség
      • Ügyféloritentáltság
      • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Jelentkezés a jelentkezés gombra kattintva, vagy a +3620/367-4166 telefonszámon hétköznaponkét 8-16 óra között!