Bosch Group

Területi képviselő - Hűtéstechnika

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

Köszöntünk a Bosch világában.

A Bosch budapesti telephelye 1991-ben nyitotta meg kapuit. Több, mint 3600 munkatársunk dolgozik közösen 13 üzletági egységen belül, amelyek közül a legnagyobb a Bosch Budapesti Fejlesztőközpont. Itt 2700 fejlesztőmérnök foglalkozik komplex autóipari projektekkel. A budapesti telephely dél-kelet európai értékesítési központként regionális feladatokat is ellát, gépjárműalkatrészek, gépjármű-diagnosztikai készülékek, kéziszerszámok, valamint thermotechnikai berendezések és biztonságtechnikai rendszerek területén. Valamint 2014-ben itt alakult meg a vállalat európai Regionális Logisztikai Központja (TMC) is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Főbb feladatok:

    ►Új ügyfelek felkutatása, kapcsolatteremtés

    ►Meglévő üzleti portfolio és kapcsolatok fejlesztése és fenntartása

    ►Műszaki támogatás nyújtása hűtéstechnikában az ügyfelek részére

    ►Műszaki prezentáció tartása meglévő és új ügyfelek számára

    ►Kivitelezők és kereskedelmi egységek látogatása szabad, önállóan választható időbeosztás szerint

    ►Szerződéskötések és számlázás menedzselése

    ►Árajánlatok készítése és nyomonkövetése

    ►Egyéb adminisztratív teendők

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Amit elvárunk:

    ►Minimum 3-5 éves releváns tapasztalat hűtéstechnikában

    ►Mérnöki végzettség előnyt jelent

    ►Középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

    ►Értékesítési tapasztalat

    ►Innovatív gondolkodás és önálló munkavégzés

    ►Proaktív szemlélet

    ►Jó előadói képesség

    ►B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    kötetlen munkaidő | juttatások és szolgáltatások | gyermekgondozási támogatások | orvosi szolgáltatások | dolgozói kedvezmények | különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek | helyi parkolás | étkeztetés | jó tömegközlekedési lehetőségek | tér kreativitásnak | városi infrastrukúra | céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.