HUNGAROKENT (HUNGAROKENT s.r.o.)
Vállalatunk, HungaroKENT Kft kizárólagos importőre a KENT márkanévre hallgató professzionális szerviz kémiának Magyarország egész területén. A magyar piacon már több mint 20 éve jelen vagyunk és megannyi nívós üzleti partnerrel dolgozunk együtt az ország egész területén.

Területi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek állandó keresése, kapcsolat fenntartása a tartós régi ügyfelekkel
  • Üzleti találkozók, cég termékeinek bemutatása, üzleti kapcsolatok kiépítése
  • Műszaki és használati tanácsadás
  • Rugalmas munkaidő
  • Terepen és otthonról is elvégzendő munka
  • Rendszeres beszámolók készítése és adminisztrációs munka
  • Hajlandóság a saját komfort zónánkból való kilépésre

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • saját gépjármű
  • legalacsonyabb szintű képzettség, középiskola érettségivel
  • kellemes, reprezentatív megjelenés
  • új helyeken való jó orientálódás
  • szakmai tapasztalat, üzleti érzék
  • kiváló kommunikációs, prezentációs és érvelési képességek
  • függetlenség és magasfokú felelősségtudat
  • „először megfigyel/tanul, majd beszél/cselekszik” képesség
  • B kategóriás jogosítvány (vezetői tapasztalat)
  • önállóság és rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Adott szegmensben elért tapasztalat:
  • Üzletkötő autóiparban, gyártó és mezőgazdasági vállalatoknál ,fényező műhelyekben

Amit kínálunk:

  • Felajánlott fizetés: 200 000 Ft (3 hónapos próbaidő alatt) plusz ,átlagon felüli értékesítési jutalék
  • Átlagon felüli fizetés
  • Mobiltelefon
  • Céges autó (próbaidő alatt elért eredmények alapján)
  • Az összes munkaügyi felszerelés, amely szükséges a minőségi munka elvégzéséhez
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rendszeres képzések
  • Segítség és szakképzett támogatás
  • Lakóhelyhez közeli munkavégzés
  • Kitűnő háttér egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető