HUN-TRADE Kft.

Budapesti székhelyű Élelmiszer Kereskedelmi cég

Területi Képviselő

munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Prémium élelmiszer termékek  értékesítése az egész ország területén
  • Új vevő partnerkapcsolatok felkutatása, kialakítása
  • Boltlátogatás, kihelyezések ellenőrzése, töltése
  • Személyes tárgyalások, termékrendelés  lebonyolítása,
  • A tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli és adminisztratív  feladatok elvégzése,

ELVÁRÁSAINK, SZÜKSÉGES TAPASZTALATOK:

  • több éves FMCG sales gyakorlat, referenciák
  • Legalább középfokú  végzettség
  • Élelmiszer kereskedelmi területen  szerzett releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Aktív, célorientált hozzáállás, dinamikus jellemvonások
  • Kezdeményezőkészség, stílusos kommunikáció és megjelenés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Prémium élelmiszer forgalmazásában szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest és vidék
    a kereskedelmi tevékenység végzése az ország egész területén történik

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Főállású munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai képzettségnek, tapasztalatnak megfelelő stabil jövedelem
  • Hosszú-távú, szakmai előrelépést biztosító karrierlehetőség
  • Folyamatos, szakmai fejlődés támogatása
  • Gépjármű a munkavégzéshez

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

 Fényképes, fizetési elvárást is tartalmazó pályázatokat várunk.