Csapatunk bővítésére munkatársat keresünk

területi képviselő

munkakörbe.

Feladatok

  • új ügyfelek felkutatása
  • meglévő partnerek rendszeres látogatása, támogatása, tanácsadás
  • ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás
  • szerződéskötés
  • adminisztrációs feladatok

Feltétel

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kereskedelmi véna

Elvárás:

  • ügyfélközpontú gondolkodás, kiváló kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés
  • udvarias fellépés, ápolt megjelenés
  • jó probléma megoldó képesség
  • vállalkozói jogviszony

Előny:

  • raklapkereskedelem területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, jutalékos rendszer
  • megbízható vállalati háttér
  • személyes mentor támogatás a kezdetektől
  • rugalmas munkaidő
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

A cég rövid jellemzése:

Megbízható, nagy tapasztalattal rendelkező, ügyfélorientált fuvarozó, speditőr vállalat vagyunk Szlovákiában. Vállalatunk egy ponthálózat rendszer kiépítésén dolgozik, amely megkönnyíti a fuvarozók számára a raklapcserével járó állandó kellemetlenségeket. Ehhez egy jól kifejlesztett platform is a rendelkezésre áll.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Ha a kritériumoknak megfelel, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.