HÓD Industrial Solutions Kft.

Csatlakozz hozzánk

Területi képviselő (gépipar és méréstechnika, Dél-Kelet Mo.)

pozícióba!

Cégünk gépipari és méréstechnikai márkaképviseletként 28 éve van jelen a magyar iparban. Európai márkák képviselőjeként importálunk szerszámtartó-, munkadarab megfogó- és mérőeszközöket, mérőgépeket. Családi vállalkozásunk dinamikusan növekszik, az egész ország területére kiterjedő kapcsolatokkal. Meglévő üzletkötői területre, aktív vevőkörünkhöz üresedés miatt keressük új munkatársunkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • üzletkötői terület: Bács-Kiskun, Csongrád, Békés megyék + egyéb területek
  • személyes és on-line kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • ügyfélkapcsolatok bővítése, új kapcsolatok proaktív felkutatása
  • igényfelmérés, műszaki tanácsadás, megoldások kidolgozása
  • aktív részvétel az értékesítési folyamatokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • műszaki, mechanikai érdeklődés
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • üzleties megjelenés és jó kommunikációs- és kapcsolatteremtési képesség
  • önálló munkavégzés, kreativitás, pontosság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • dél-kelet magyarországi lakóhely
  • szakirányú közép-, vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • gépipari gyártásban, méréstechnikában való jártasság
  • a cég profiljába vágó területen szerzett értékesítési munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • alapos kezdeti betanítás, folyamatos szakmai támogatás
  • versenyképes bérezés (erős alapbér+forgalomfüggő jutalék, jogtisztán), cégautó, mobiltelefon, laptop
  • stabil, jó hangulatú csapat, támogató légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség, rendszeres oktatások, tréningek (külföldön is)
  • béren kívüli juttatás: SZÉP kártya

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret:

280.000 - 800.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold a magyar nyelvű önéletrajzodat!