FarmFacts Hungary Kft.

A FarmFacts Hungary Kft. a magyarországi agrárinformatikai piac meghatározó képviselője. Termékeinket (NEXT Farming OFFICE, Agrár-Office, JD-Office) több mint 20 éve használják a növénytermesztés adatainak nyilvántartsásához és a precíziós gazdálkodáshoz.

Értékesítési csapatunk bővítéséhez keresünk új munkatárdat az ország bármely területéről.

Területi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

    • Növénytermesztést támogató szoftverek értékesítése
    • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, fejlesztése
    • Új partnerek felkutatása, kapcsolatok kialakítása
    • Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés
    • Piacismeret, piaci információk gyűjtése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú agrár végzettség
    • Jártasság az informatikában (magas szintű felhasználói ismeretek)
    • “B” kategóriás jogosítvány
    • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
    • Mobilitás
    • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
    • Jó fellépés, magabiztos, célratörő, dinamikus egyéniség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Német vagy angol nyelvtudás
    • Értékesítés területén szerzett gyakorlat
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Mezőgazdasági gazdálkodói kapcsolat rendszer
    • Agrárinformatikai ismeretek
    • Jártasság a precíziós gazdálkodásban

Amit kínálunk:

    • Cégautó, mobiltelefon, laptop
    • Versenyképes havi alapjövedelem
    • Alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem
    • Folyamatos képzés
    • Izgalmas, változatos kihívást jelentő munka

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 07. 20.

Kérjük csatolja magyar és német vagy angol önéletrajzát a jelentkezéshez.