Euro Warehouse Kft.

Az Euro Warehouse Kft., Budapest, IX. kerületi központtal rendelkező nemzetközi multinacionális cég magyarországi leányvállalata, területi képviselőket keres, értékesítői tapasztalattal, főállásban Magyarország több területére: (NYUGAT, KÖZÉP, DÉL - DUNÁNTÚL Veszprém, Somogy illetve Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén)

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, üzletlátogatás
  • Új partnerek és lehetőségek felkutatása
  • Értékesítés
  • Akciók lebonyolítása, ellenőrzése
  • Piaci információk gyűjtése, riportok készítése
  • Szakmai rendezvényeken történő megjelenés, képviselet.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs képesség, proaktív, meggyőző személyiség, belső motiváltság
  • Ügyfél és értékesítés orientált szemléletmód
  • Teljesítmény orientáció
  • Utazási hajlandóság - ha szükséges akár 2-3 munkanap távollét
  • Optimális lakhely: Veszprém, Siófok, Miskolc, Eger (előnyt jelent)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Területi képviselői tapasztalat (min 5-10 év)
  • Vezetési gyakorlat "B" kategória
  • Víz-gáz fűtéstechnikai termékek ismerete
  • Aktív partnerkör megléte, a saját területén

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttértámogatás
  • Folyamatos műszaki továbbképzés (itthon és külföldön)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel (három hónap)
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Termék ismeret illetve meglévő partnerkör függő versenyképes fizetés
  • Próbaidő követően: alapfizetés + jutalék
  • Korlátlan belföldi és EU-n belüli telefon használat (próbaidő alatt is)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Somogy megye, Veszprém megye

Jelentkezni emailben, fényképes CV + motivációs levél lehet, a Jelentkezem gombra kattintva.

A tárgy mezőben, kérjük írják: "Én vagyok a legmegfelelőbb Területi Képviselő!"