A BanKonzult Csoport környezetvédelmi és kereskedelmi cégének vállalkozás üzletága Budapestre, Pest megyére

Területi képviselő

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Teljes körű cégképviselet az adott területen
  • Új ügyfélszerzés, látogatások megszervezése, lebonyolítása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása és ápolása,
  • Meglévő ügyfélkör kezelése,
  • Vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Árajánlatok önálló elkészítése
  • Piac- és versenytársfigyelés és elemzés
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Az előírt heti és havi rendszeres jelentések készítése

Elvárások:

  • Műszaki vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat, műszaki érdeklődés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
  • Problémamegoldó és lényeglátó képesség
  • Rendezett megjelenés, pozitív kisugárzás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Megbízható, biztos háttérrel rendelkező munkahely, kellemes környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Jó munkahelyi légkör
  • Munkavégzéshez szükséges feltételek (cégautó, mobiltelefon, laptop, stb..)
  • Lehetőség a fejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Kérjük, hogy a magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombon keresztül küldje.