A Smoking Acc. International Kft.

TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keres Pest megye területére.

    Meghirdetett pozíciók száma: 1
    Árucsoport: világítástechnika, elem, akkumulátor, elemlámpa
    Márkáink: Modee Smart Lighting, Varta, Duracell, Energizer, Panasonic, Caterpillar, Kodak, Nitecore…

    Üdv!
    Területi képviselői munkakörbe várjuk jelentkezésed amennyiben szimpatikus számodra, hogy sok és sokrétű tevékenységet kell folytatnod cégünknél átlagon felüli munkabírással és teljesítménnyel.
    Fiatalos és lendületes csapatunkban közös célért és eredményért dolgozunk így csak akkor jelentkezz hozzánk, ha csapatjátékos személyiséggel rendelkezel és nem gond számodra a megfeszített tempó!

Feladatok:

  • kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel
  • értékesítés
  • kapcsolattartás
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • stratégiai gondolkodás
  • perspektívikus látásmód
  • kreativitás
  • nyitottság
  • B kategóriás jogosítvány

    Az értékesítés nagyon változatos munkakör melyhez a nagyfokú munkabírásod elengedhetetlen. Erre a munkakörre csak akkor jelentkezz, ha az alábbi tulajdonságok benned vannak:

    • szeretsz dolgozni
    • átlagon felüli munkabírással rendelkezel
    • a kommunikációd kifogástalan
    • szeretsz tanulni, képes vagy fejlődni és akarsz is
    • képes vagy önállóan dolgozni
    • hosszú távra keresel munkát

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • előrelépési lehetőség
  • szakmai képzések
  • a munkához kapcsolódó minden technikai eszköz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

A kiválasztás legalább 2 körös.

Amennyiben jelentkezni szeretnél meghirdetett állásunkra, úgy fényképes önéletrajzodat küldd a "Jelentkezem" gombra kattintva
Önéletrajzod legyen összeszedett, mint ahogyan te is!
Köszönettel, Smoking Acc. International Kft.