A Smoking Acc. International Kft elektronikai periféria termékek nagykereskedelmével, disztribúciójával és gyártásával foglalkozik.
A Smoking Acc. International Kft.

TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÉRTÉKESÍTŐ

ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat keres Fejér-és Komárom-Esztergom megyei munkavégzésre

    Meghirdetett pozíciók száma: 1
    Árucsoport: világítástechnika, elem, akkumulátor, elemlámpa
    Márkáink: Modee Smart Lighting, Varta, Duracell, Energizer, Panasonic, Caterpillar, Kodak, Nitecore és sok más…

Feladatok:

    Területi képviselői munkakörbe várjuk jelentkezésed amennyiben szimpatikus számodra, hogy sok és sokrétű tevékenységet kell folytatnod cégünknél átlagon felüli munkabírással és teljesítménnyel.
    Fiatalos és lendületes csapatunkban közös célért és eredményért dolgozunk, így csak akkor jelentkezz hozzánk, ha csapatjátékos személyiséggel rendelkezel és nem gond számodra a megfeszített tempó és az önálló munkavégzés sem!

    Feladataid:

    • kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel
    • kapcsolattartás a régi ügyfeleinkkel
    • értékesítés, képzés
    • adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • felsőfokú végzettség (előny)
    • stratégiai gondolkodás
    • perspektívikus látásmód
    • kreativitás
    • nyitottság
    • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Az értékesítés nagyon változatos munkakör melyhez a nagyfokú munkabírásod elengedhetetlen. Erre a munkakörre csak akkor jelentkezz, ha az alábbi tulajdonságok benned vannak:

    • szeretsz és képes vagy önállóan dolgozni
    • átlagon felüli munkabírással rendelkezel
    • a kommunikációd kifogástalan
    • szeretsz tanulni, képes vagy fejlődni és akarsz is
    • hosszú távra keresel munkát

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem (alkalmazotti munkaviszony)
    • a munkához kapcsolódó minden technikai eszköz (gépkocsi, telefon, tablet)
    • előre lepési lehetőség
    • szakmai képzések

Egyéb információ:

    A kiválasztás legalább 2 körös.
    A meghirdetett terület: Fejér, Komárom-Esztergom megye

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Amennyiben jelentkezni szeretnél meghirdetett állásunkra, úgy  fényképes önéletrajzodat küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Önéletrajzod legyen összeszedett, mint ahogyan te is!
Köszönettel, Smoking Acc. International Kft.