A Sancol Kft. munkatársat keres

Területi képviselő / Értékesítő pozícióra

A vállalat:

  • A Sancol Kft. a hazai csomagolóanyag piac meghatározó szereplője.
  • Ajándéktasakok, díszcsomagolók gyártásával, illetve forgalmazásával foglalkozik.

Feladatok:

  • Cégünk széles termékkínálatának ismertetése, értékesítése a már meglévő, cégünk által biztosított ügyfélkör részére, illetve új partnerek számára.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, és azok igényének folyamatos felmérése.

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • gyakorlott gépjármű-vezetői tapasztalat,
  • magabiztos, megnyerő fellépés,
  • teljesítményorientáltság,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • önálló és csapatmunkára való hajlandóság,
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges mobiltelefon, Céges klímás gépjármű
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Segítőkész Kollégák
  • Szakmailag felkészült Vezetők
  • Stabil Anyagi Hátterű Cég
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatalos, Siker orientált Csapat
  • Tartós jövőkép
  • Megbízhatóság

  • Dél-Dunántúl: Somogy megye, Tolna megye, Baranya megye, Zala megye
  • Észak- Dunántúl: Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye, Fejér megye

  • fényképpel ellátott önéletrajz
  • motivációs levél

Jelentkezésüket a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye