LIFE DRINK Kft.
  • Cégünk több édesipari termékeket, illetve üdítőitalt gyártó cég forgalmazási jogát birtokolja. Folyamatosan bővülő, versenyképes termékek importálásával, s annak első kézből történő értékesítésével foglalkozik.
  • Területi képviselő / értékesítő

    Főbb feladatok, munkák:

      A cég által forgalmazott termékek értékesítése. Friss szerviz. A cég területi képviselete, elsődleges tárgyalások lebonyolítása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Helyismeret. Kereskedelmi egységekkel való személyes kapcsolat. A meghirdetett pozícióban szerzett szakmai tapasztalat. Nagy munkabírás, lojalitás. Jó kommunikációs képesség. Probléma megoldó képesség. Minimum 1-3 éves tapasztalat.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Kereskedelmi tapasztalat. A munkavégzés helyéhez kötődő lakcím.

    Amit kínálunk:

      Versenyképes jövedelem. Előre jutási lehetőség. Biztos megélhetés. Folyamatosan megújuló termékskála. Tervezhető jövő.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye, Vas megye, Veszprém megye

    Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.