Ipari villamosmotorok, hajtóművek, frekvenciaváltók nagykereskedelmével foglalkozó cégünk értékesítési csapatának bővítéséhez keresünk új

Területi képviselő, értékesítő

    Munkavégzés helye: Országos

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás (Account management)
  • Potenciális partnerek feltérképezése, új ügyfelek szerzése
  • Telefonos kapcsolatfelvétel, személyes találkozók / tárgyalások
  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
  • Ajánlatok készítése, szerződések előkészítése
  • Műszaki tanácsadás
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
  • Üzletfejlesztés, új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Részvétel termékfejlesztésben

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség villamos és/vagy gépész területen
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • -"B" kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Aktív, önálló munkavégzés, eredményorientáltság
  • Pontosság, megbízhatóság, Aktív angol nyelvtudás
  • 2-3 éves tapasztalat hasonló területen

Előnyök:

  • Felsőfokú műszaki végzettség villamos és/vagy gépész területen
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat (minimum 2 év)
  • Aktív német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú munkahely
  • Főállású munkaviszony
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Egyéb juttatások: cégautó, notebook, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.