MAGreen Kft.
  • A MAGreen Kft. a hazai terményvédelmi piac kiemelkedő szereplője 2016-ben bővített tevékenységét az új zöld szántóföldi technológiák és biológiai növénytáplálás területén. A frissen regisztrált készítmények és termékvonal piaci bevetése 2016 őszén kezdődött. A 2020 piaci értékesítési célok eléréshez keresünk tapasztalattal rendelkezők munkatársat

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Területi képviselő, értékesítő (Észak-nyugat Magyarország )

    Főbb feladatok, munkák:

      • Szántóföldi növénytermesztésben érdekelt partnerek látogatása, a termékek képviselete, értékesítése
      • Termesztéstechnológiai ajánlások késztése a partnerekkel közösen
      • Meglévő partnerkör látogatása, új partnerek felkutatása
      • Szaktanácsadás a partnerek részére az értékesített és alkalmazott technológiák tábla szintű felügyelete (alkalmazás, követés, kiértékelés)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Kérjük, hogy KIZÁRÓLAG olyan jelentkezők pályázzanak, akik maradéktalanul megfelelnek az alábbi elvárásoknak:

      • Agrármérnöki diploma (Agrármérnök, Növényorvos, Gazdasági agrármérnök)
      • Területi képviseletben, input anyagok értékesítésében eltöltött legalább 3 éves gyakorlat vagy legalább 5 év szántóföldi növénytermesztői, növényvédelmi, agronómusi tapasztalat agrártermelő cégnél
      • A területen meglévő ügyfélkapcsolati rendszer
      • Kereskedelmi véna
      • Megfelelő szintű növénytermesztési szakmai ismeretek, hitelesség és elhivatottság a szakma iránt
      • Alapvető informatikai ismeretek (outlook, word, excel)
      • A területnek megfelelő lakóhely: észak-nyugat Magyarországon
      • Jó értékesítői készség, szemlélet
      • Megbízható, egyenes, korrekt személyiség
      • Jó kapcsolatteremtő készség
      • Sikerorientált szemlélet
      • Nagy munkabírás
      • B kategóriás jogosítvány

      Az agrármérnöki diploma és a szakirányú tapasztalat hiánya hangsúlyozottan kizáró tényező!

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Növényvédelmi felsőfokú végzettség
      • Multinacionális cégnél, vagy egyéb területen szerezett agrárpiaci területi képviselői, partnerlátogatási tapasztalat
      • Jó előadói készség
      • Meglévő piaci kapcsolatrendszer
      • Erős, motivált személyiség
      • Szeret utazni és szívesen tárgyal, kezdeményez
      • Idegen nyelvtudás (angol, német, francia, spanyol)

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos mozgóbér
      • Cégautó, telefon
      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • Jó csapat, támogató munkahelyi légkör
      • Hosszú távú munkakapcsolat, megbecsülés
      • Önállóság

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Területi képviselő
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Agrármérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Kérjük, hogy jelentkezéséhez mellékelje szakmai önéletrajzát valamint motivációs levelét, amely maximum 120 szóban tartalmazza, hogy miért gondolja magát a alkalmasnak.